NAİFÇE DERGİSİ

“Naifçe Dergisi” Sekizinci Sayısı ile Raflarda

20.10.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

novelius İki ayda bir yayımlanan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Naifçe, dopdolu yeni sayısını okurlarıyla buluşturmanın heyecanını yaşıyor…

1 Mayıs 2021 Tarihinde kurulan ve 2021 Yılı haziran ayında ilk sayısını okurlarla buluşturan iki aylık kültür sanat ve edebiyat dergisi Naifçe ilk sayısından bu yana, çeşitli alanlarda tanınmış konuklarını sayfalarına taşıyarak göz doldurmuş, edebiyatseverlerin ilgisiyle de kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Nitelikli işlere imza atmayı ve her daim bu zeminde okurlarının karşısına çıkmayı şiar edinen derginin dopdolu sekizinci sayısında kimler yok ki?..

Hadi öyleyse, “İçine edebiyat düşenlerin hafriyat alanı.” mottosuyla yayın hayatına devam eden Naifçe Dergisi‘nin 2022 Ağustos, eylül dönemi sayısına gelin hep birlikte bakalım…

“Önceki sayısında Ahmet Kaya’yı kapağına taşıyan derginin yeni sayısında Yazar Mine Söğüt’ü görüyoruz…”

Naifçe Dergisi 8. Sayı Tanıtım Bülteni:

“İki ayda bir yayımlanan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Naifçe, Konuğu Mine Söğüt ile 8.Sayısında okurlarına merhaba diyor.”

İmtiyaz Sahibi Ferhat Bezci olan, Genel Yayın Yönetmenliğini ve editörlüğünü Nilüfer Kaya’nın üstlendiği kültür, sanat ve edebiyat dergisi “Naifçe”nin 8. Sayısında; Usta yazar Mine Söğüt konuk olarak ağırlanıyor.

“Naifçe”nin 8. Sayısında yer alan edebi türler: Çeviri, şiir, öykü, anı, mektup, gezi yazısı, inceleme, metin ve denemedir.

8.Sayının düzyazı kurulunda Gamze Tigis ve Selene Cabalar bulunurken şiir kurulunda ise Berat Korkmaz yer alıyor.

8.Sayının Sanat Yönetmenliğini Hakan Kaya yaparken çizerlerimiz ise Kaan Gürkan ve Ömer Faruk Özdemir oluyor.

Naifçe’nin 8.sayısını almak isteyen okurlar şu an için sadece Naifçe dergisinin sosyal medya hesaplarıyla iletişime geçebilirler, ilerleyen günlerde www.naifce.com adresine de eklenecektir.

20.10.2022 © Novelius Edebiyat

“Naifçe Dergisi” Sekizinci Sayısı ile Raflarda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın