“Naifçe Dergisi” 7. Sayısı ile Raflarda

06.07.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

novelius 1 Mayıs 2021 Tarihinde kurulan ve 2021 Yılı haziran ayında ilk sayısını okurlarla buluşturan iki aylık kültür sanat ve edebiyat dergisi “Naifçe” ilk sayısından bu yana, çeşitli alanlarda tanınmış konuklarını sayfalarına taşıyarak göz doldurmuş, edebiyatseverlerin ilgisiyle de kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Nitelikli işlere imza atmayı ve her daim bu zeminde okurlarının karşısına çıkmayı şiar edinen derginin dopdolu yedinci sayısında kimler yok ki?..

Naifçe Dergisi 7. Sayı Tanıtım Bülteni:

“İki ayda bir yayımlanan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Naifçe, Ahmet Kaya temalı 7. Sayısı ile okurlarına merhaba diyor.”

“Naifçe”nin “Ahmet Kaya” özel sayısı çıktı. ( Poster ve Ayraç Hediyeli)

Genel Yayın Yönetmenliğini Ferhat Bezci’nin yaptığı, editörlüğünü Nilüfer Kaya’nın üstlendiği kültür, sanat ve edebiyat dergisi “Naifçe”nin “Ahmet Kaya” dosyasıyla çıktığı 7. Sayısında; Usta sanatçı Selda Bağcan, Şair ve aktivist Gülten Kaya, Oyuncu Menderes Samancılar ve Şair Serkan Uçar konuk olarak ağırlanıyor.

“Naifçe”nin 7. Sayısında yer alan edebi türler: Çeviri, şiir, öykü, anı, mektup, gezi yazısı, inceleme, metin ve denemedir.

7. Sayının Sanat Yönetmenliğini Hakan Kaya yaparken kapakları çizen isim ise Bora Onay oluyor.

Naifçe’nin 7.sayısını almak isteyen okurlar şu an için sadece Naifçe dergisinin sosyal medya hesaplarıyla iletişme geçebilirler, ilerleyen günlerde www.naifce.com adresine de eklencektir.

06.07.2022 © Novelius Edebiyat

“Naifçe Dergisi” 7. Sayısı ile Raflarda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın