“Keşmekeş Dergisi” 7. Sayısı ile Raflarda

05.07.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

novelius Şair ve Yazar Ali Demir’in öncülüğünde kurulan ve ilk gün ki heyecanıyla yayın hayatına devam eden “Keşmekeş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi” yedinci sayısıyla okurlarını selamlıyor…

İki ayda bir online olarak yayımlanan derginin yedinci sayısı, (2022 Temmuz-Ağustos sayısı) sevimli dostlarımızdan ilham alarak “kedi” teması ile edebiyatseverlerin beğenisine sunulmuş durumda. Dergi içeriğine, https://kesmekesdergi.wordpress.com/ adresinden, telefon, tablet ve bilgisayarlar ile günün her saati erişilmektedir.

“Keşmekeş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi, kedi temalı 7.sayısı…”

7. SAYI TANITIM BÜLTENİ:

Keşmekeş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi, bunca keşmekeşin arasında can dostlarımızdan kedileri unutmayıp bu sayısını onlara ayırmıştır. Kapağında Lucia HEFFERNAN’ın bir eserine yer vermiş, Mehmet Fırat PÜRSELİM ile söyleşi gerçekleştirmiştir. Ayrıca birbirinden değerli yazar, çizer ve fotoğrafçıların desteğiyle kedilerin patilerinden yaşama tutunma ve edebiyatın katkılarıyla onlar için bu dünyayı daha yaşanır bir hale getirme çabası içinde olmuştur.

Yaşamı güzelleştirebilir, evrende ufak da olsa bir iz bırakabilirsek ne mutlu!

Dergimiz yedinci  sayısında, birbirinden değerli yazar, çizer ve fotoğrafçıların da desteğiyle kedilerin patilerinden yaşama tutunma ve edebiyatın katkılarıyla onlar için bu dünyayı daha yaşanır bir hale getirme çabası içindedir.

Keşmekeş Dergisi, özgün içeriklerinizi bekliyor!

Kültür, sanat ve edebiyat dergisi Keşmekeş’te yayınlanmasını istediğiniz öykü, şiir, deneme gibi metinlerinizi, kesmekesdergisi@gmail.com üzerinden dergi yönetiminin onayına sunabilirsiniz.

05.07.2022 © Novelius Edebiyat

“Keşmekeş Dergisi” 7. Sayısı ile Raflarda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın