kar öykü dergisi

“Kar Öykü Dergisi” 8.Sayısı ile Raflarda

04.11.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

novelius 01 Şubat 2022 Tarihi itibariyle yayın hayatına merhaba diyen “KAR ÖYKÜ DERGİSİ” dopdolu sekizinci sayısı ile öyküseverlerin beğenisine sunuldu… Edebiyat sevdalısı uzman bir kadro tarafından yönetilen dergiye, https://www.karkultursanat.com/ adresinden günün her ânı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ulaşılabilmekte.

Kar Öykü Dergisi 8. Sayı Tanıtım Bülteni:

Senenin sonu yaklaşırken sekizinci sayı-mızı size ulaştırabilmenin sevincini yaşıyoruz. Bu sayımızda da diğer sayılarımızda olduğu gibi sizleri, “edebiyatın karmaşasından” uzaklaştıracak öyküleri bulacaksınız. Biz öykülerimizi seçerken çok titiz davranıyoruz. İçinde bulunduğumuz yığından farklı olanları, fark edilecekleri, fark yaratacakları ayırmaya çabalıyoruz. Bunun için gece-gündüz demeden kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu uzun uğraşların neticesinde siz değerli okurlarımıza bu, eserleri sunabiliyoruz. Artık sekizinci sayımız size emanet. Keyifli okumalar.

“İçimizden Gelenler”
köşemizde bu sayımızda çok özel iki konuğumuz var. Birisi, sempatik kişiliğiyle tanınan, ünlü oyuncu, Hakan Bilgin, diğeri ise çağdaş araştırmacı ve editör kimliğiyle ön plana çıkan Bilal Acarözmen. Tam bir sohbet havasında olan iki röportajımızı mutlaka okuyun!

Kar Öykü’nün, önceki sayılarına ait duyurularımız için lütfen tıklayınız…

04.11.2022 © Novelius Edebiyat

“Kar Öykü Dergisi” 8.Sayısı ile Raflarda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın