“Kar Öykü Dergisi” 4. Sayısı ile Raflarda

02.07.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

novelius edebiyat 01 Şubat 2022 Tarihi itibariyle yayın hayatına merhaba diyen “KAR ÖYKÜ DERGİSİ” dopdolu dördüncü sayısı ile öyküseverlerin beğenisine sunuldu… Edebiyat sevdalısı uzman bir kadro tarafından yönetilen dergiye, https://www.karkultursanat.com/ adresinden günün her ânı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ulaşılabilmekte.

Djitial ve basılı, edebi ya da edebiyat dışı pek çok dergi, ülkemiz yayıncılık dünyasında bir şekilde ayakta durmaya ve yoluna devam etmeye çalışıyor. İçinden geçmekte olduğumuz ağır ekonomik kriz ortamında, maalesef pek çok kıymetli derginin kapandığını ya da küçülmeye gittiğini üzülerek öğreniyoruz. Bu sıkıntılı süreçte, yine de güzel gelişmeler de yaşanmıyor değil. Tıpkı Sayın Burak Akbaş ve arkadaşlarının emekleriyle yayın hayatına başlayan Kar Öykü Dergisi gibi…

Kar Öykü Dergisi, edebiyata sevdalı, öykü yazmaya hevesli tüm kesimleri, hiçbir ayrıma tabi tutmaksızın, eşit biçimde kucaklayarak ülkemiz edebiyat ortamının zenginleşmesine katkı sunmayı hedefliyor.

KAR ÖYKÜ DERGİSİ

DÖRDÜNCÜ SAYI BASIN BÜLTENİ:

Koskoca bir yılı geride bırakırken yaz aylarının gelmesi genelde bayram havası estirir-di. Şimdilerde ise bu durum pek böyle olmuyor maalesef. Her şeyden uzak kalıp huzuru bulabileceğimiz kısa bir tatil planı bizlere çok iyi gelecekken, evlerimize tıkılmak zorunda kaldığımız bir yaz tatili geçiriyoruz. Bizler de evinizde geçireceğiniz vakitlerin dolu dolu olması için yepyeni ve bol içerikli bir sayıyla sizlere misafir oluyoruz. Bu sayımızda her zaman olduğu gibi birbirinden güzel 15 öykü sizleri karşılıyor. Öykülerimize ek olarak Kayhan Esen‘in Koreli Tony ile yaptığı keyifli röportaj ve Levent Berkay Aydoğan‘ın ödüllü yazar Esra Kahya ile yaptığı değerli bilgilerle dolu röportaj sizleri bekliyor.

02.07.2022 © Novelius Edebiyat

“Kar Öykü Dergisi” 4. Sayısı ile Raflarda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın