ennerhia anlatıları kanın kaderi

Ennerhia Anlatıları “Kanın Kaderi” Çıktı

05.12.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

NOVELİUS EDEBİYAT Macera devam ediyor! Ennerhia Anlatıları Serisinin ikinci kitabı çıktı…

Yazar Bora Zaim’in Edebiyatist Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı “Ennerhia Anlatıları Kanın Kaderi” ismini taşıyor. Fantastik türdeki serinin ikinci kitabı olan “Kanın Kaderi” Bora Zaim’in kurguladığı Ennerhia evreninde geçen olayları anlatıyor. Serinin ilk kitabı “Ennerhia Anlatıları A’ Qutum Soyu” 2020 Yılında Giz Kitap etiketiyle yayınlanmıştı.

Bora Zaim, Tüyap 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda 10 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 10:00 – 12:00’de kitaplarını imzalıyor.

Serinin ilk kitabı, “A’ Qutum Soyu” incelememizi okumak için lütfen tıklayınız…

EDEBİYATİST YAYINLARI TANITIM BÜLTENİ:

Ennerhia’nın siyasi ve askeri olarak çalkantılı bir süreç geçiren Aezudell kıtasında, dönemin baskıcı ve yayılmacı gücü Clea İmparatorluğu’nun harekete geçmesiyle tüm diyarda dengeler tamamen değişir.

Clea’nın yayılmacılığı, manastırın korunaklı dünyasından çıkıp dış dünyanın acımasızlığıyla yüzleşen Bellu ile güce karşı bitmek tükenmek bilmeyen açlığıyla kendinden başka kimseye saygısı olmayan Natera’nın yollarının kesişmesine de neden olur.

Kahramanlarımız, savaşın kanlı meydanlarından, huzur ve barışın tek temenni olduğu tapınaklardan, kara büyü ile şekillenmiş şeytani yapılanmaların şer mekânlarından, düşman elinden, dost kucağından geçerler. İhanet, entrika ve kayıplarla yoğrulurlar.

Ennerhia Anlatıları – Kanın Kaderi, iyi ve kötünün, toplum ile bireyselliğin, din ile kâfirliğin, güç ile erdemin arasında mekik dokurken fantastik edebiyatın unutulmazları arasında yerini alıyor.

Bora Zaim, Ennerhia’nın uçsuz bucaksız topraklarından okuru büyüleyen hikâyeler anlatmaya devam ediyor.

05.12.2022 © Novelius Edebiyat

Ennerhia Anlatıları “Kanın Kaderi” Çıktı” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın