büyük adamlar simit satar

Yeni Kitap: Büyük Adamlar Simit Satar

09.06.2023 © Novelius Edebiyat

Erhan Metin’den Yeni Kitap: Büyük Adamlar Simit Satar

novelius edebiyat Dr.Erhan Metin’in kaleminden “Büyük Adamlar Simit Satar” S.S. International Publishing etiketiyle raflarda…

Tanıtım Bülteninden…

Okuduğunuz kitap toplumun farklı kesimlerimden insan öykülerini konu almaktadır. “İnsan” kavramını, insanın toplumun bir parçası olduğu gerçeğinden yola çıkarak, her insanın bu toplumsal bütünde farklı yönleriyle biricik olduğunu vurgulamaktadır.

Okuyucu bu kitapta hem kendini hem de kendini çevreleyenleri (Arkadaş, dost, kardeş, komşu, meslektaş vb.) bulabildiği gibi geçmişinde bıraktığı “ben” ile de yüzleşebilmektedir.

erhan metin

İyi ve kötü, güzel ve çirkin, zengin ve fakir, kültürlü ve kültürsüz gibi topluma ait bir takım betimlemeler kitapta yer alan öykülerde kendisini gösterirken okuyucusuna “Ben bunlardan hangisiyim?” Sorusunu da sordurmaktadır. Günümüzde birbirinden gitgide uzaklaşmaya başlayan hatta bazen bu uzaklaşmayı bile isteye gerçekleştiren insanın, kendi yaşamı dışında bıraktıklarına bir birey gözüyle bakabilmesine yardımcı olmaktadır.


Ayrıca hikâye edilen bu yaşamlara şahitlik eden okuyucu, kendi yaşamı haricinde kalan diğer yaşamları daha önce nasıl fark edememiş olduğunu bu kitap sayesinde bir kez daha sorgulama fırsatı bulacaktır.

Erhan Metin – Büyük Adamlar Simit Satar

Tür: Öykü – Editör: İlknur Metin – Kapak Tasarımı: Merve Ökten – ISBN: 978-625 -6927 – 68 -1 Basım Tarihi: Mayıs, 2023 – S.S.International Publishing

09.06.2023 © Novelius Edebiyat

Bir Cevap Yazın