“Kar Öykü Dergisi” 7. Sayısı ile Raflarda

04.10.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

novelius 01 Şubat 2022 Tarihi itibariyle yayın hayatına merhaba diyen “Kar Öykü Dergisi” dopdolu yedinci sayısı ile öykü severlerin beğenisine sunuldu… Edebiyat sevdalısı uzman bir kadro tarafından yönetilen dergiye, https://www.karkultursanat.com/ adresinden günün her ânı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ulaşılabilmekte.

“Kar Öykü Dergisi yedinci sayısıyla sevenleriyle buluştu…”

Kar Öykü Dergisi Yedinci Sayı Basın Bülteni:

Her sayıda, daha da fazla heyecan ve istekle çıkıyoruz karşınıza. Her geçen gün bir kat daha sorumluluk yükleniyoruz. Çıktığımız bu yolda çizgimizden şaşmadan, hedefimizi sapıtmadan dosdoğru gidebilmek için var gücümüzle çabalıyoruz. Bu ay, projelerimize bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Yeni projemiz “Kar Akademi” artık hizmetinizde. Burada sadece edebiyatla ilgili değil de hayatın her alanına hitap eden eğitimler, atölyeler, seminerler, çalışma grupları düzenleyeceğiz. Kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz bir ferahlama alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Desteklerinizi ve katılımlarınızı bekleriz! Çünkü burası sizin!

“İçimizden Gelenler” köşemizde bu sayımızda çok özel iki konuğumuz var. Birisi, ünlü çevirmenlerimizden, edebiyatımıza sayısız eser kazandırmış sevgili Celal Üster. Diğeri ise çağdaş edebiyatımızın, samimi dili ve içimizden gelen sesiyle Ferhat Uludere. Tam bir sohbet havasında olan iki röportajımızı mutlaka okuyun!

04.10.2022 © Novelius Edebiyat

“Kar Öykü Dergisi” 7. Sayısı ile Raflarda” üzerine 2 yorum

  1. yayınlarınızı beğenerek okuduğumuzu daha önce belirtmiştik sizin takipçimiz olduğunuzu yazdım fakat takipten çıktığınız görülüyor noveliusedebiyat gibi bir sitenin bizden uzaklaşmasından büyük üzüntü duyduğumuzu da belirtmek isterim takipçi listemizde adınızın görülmediğini tekrar belirtmek istedim sizinle takipleşmek bizi ayrı onurlandırır bunun bilinmesini isterim birbirimizle kardeş site olarak yolumuza devam etmek benim için yerinde bir iş olacaktır takip etmenizi tekrar bekliyorum

Bir Cevap Yazın