kar öykü dergisi

“Kar Öykü Dergisi” 6. Sayısı ile Raflarda

01.09.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

01 Şubat 2022 Tarihi itibariyle yayın hayatına merhaba diyen “Kar Öykü Dergisi” dopdolu altıncı sayısı ile öykü severlerin beğenisine sunuldu… Edebiyat sevdalısı uzman bir kadro tarafından yönetilen dergiye, https://www.karkultursanat.com/ adresinden günün her ânı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ulaşılabilmekte.

novelius Dijital ve basılı, edebi ya da edebiyat dışı pek çok dergi, ülkemiz yayıncılık dünyasında bir şekilde ayakta durmaya ve yoluna devam etmeye çalışıyor. İçinden geçmekte olduğumuz ağır ekonomik kriz ortamında, maalesef pek çok kıymetli derginin kapandığını ya da küçülmeye gittiğini üzülerek öğreniyoruz. Bu sıkıntılı süreçte, yine de güzel gelişmeler de yaşanmıyor değil. Tıpkı Sayın Burak Akbaş ve arkadaşlarının emekleriyle yayın hayatına başlayan Kar Öykü Dergisi gibi…

Kar Öykü Dergisi, edebiyata sevdalı, öykü yazmaya hevesli tüm kesimleri, hiçbir ayrıma tabi tutmaksızın, eşit biçimde kucaklayarak ülkemiz edebiyat ortamının zenginleşmesine katkı sunmayı hedefliyor.

Derginin önceki sayılarıyla ilgili yayın arşivimize bu linkten erişebilirsiniz!

kar öykü dergisi
“Sevilen öykücülerimizden Mahir Ünsal ERİŞ röportajına da yer verilen Kar Öykü Dergisi, yine dopdolu bir içerikle okurlarının huzurlarına çıkıyor…”

Kar Öykü Dergisi Altıncı Sayı Basın Bülteni:

Ağustos sayımızı büyük bir heyecanla hazırladık. Beğeneceğinizi düşündüğümüz on dört öyküyü sizlere sunuyoruz. Her bir sayıda daha da emin adımlarla yola devam etmenin sevincini yaşarken bunun getirdiği sorumluluğun farkındayız. Bu sorumluluk, sizlere okunmaya değer bir eser ortaya koymamızı sağlayan en temel ölçüt. Her yeni sayıda, bir önceki sayıya göre daha da tecrübelenerek yolumuza devam ediyoruz. Bu uğurda siz değerli okurlarımızdan ve yazarlarımızdan aldığımız itici güç için hepinize teşekkür ederiz. Her zaman daha iyiye, her zaman birlikte yürümeye…

“İçimizden Gelenler” köşemizde bu sayımızda çok özel iki konuğumuz var. Birisi, kendini sanata ve ülkemize adamış sevgili Paul Dwyer. Diğeri ise çağdaş edebiyatımızın, samimi dili ve içimizden gelen sesiyle en sevilenlerinden sevgili Mahir Ünsal Eriş. Tam bir sohbet havasında olan iki röportajımızı mutlaka okuyun!

Dergimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Kar Öykü Dergisi 6. Sayısı Linki

01.09.2022 © Novelius Edebiyat

“Kar Öykü Dergisi” 6. Sayısı ile Raflarda” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın