KAR ÖYKÜ DERGİSİ BEŞİNCİ SAYI

“Kar Öykü Dergisi” 5. Sayısı ile Raflarda

01.08.2022 © Novelius Edebiyat

Yazan: Mehmet BAHÇECİ

01 Şubat 2022 Tarihi itibariyle yayın hayatına merhaba diyen “Kar Öykü Dergisi” dopdolu beşinci sayısı ile öykü severlerin beğenisine sunuldu… Edebiyat sevdalısı uzman bir kadro tarafından yönetilen dergiye, https://www.karkultursanat.com/ adresinden günün her ânı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ulaşılabilmekte.

Kar Öykü Dergi Sayısı 5.Sayı
“Kar Öykü Dergisi, 2022 Temmuz Ayı Sayısı”

Dijital ve basılı, edebi ya da edebiyat dışı pek çok dergi, ülkemiz yayıncılık dünyasında bir şekilde ayakta durmaya ve yoluna devam etmeye çalışıyor. İçinden geçmekte olduğumuz ağır ekonomik kriz ortamında, maalesef pek çok kıymetli derginin kapandığını ya da küçülmeye gittiğini üzülerek öğreniyoruz. Bu sıkıntılı süreçte, yine de güzel gelişmeler de yaşanmıyor değil. Tıpkı Sayın Burak Akbaş ve arkadaşlarının emekleriyle yayın hayatına başlayan Kar Öykü Dergisi gibi…

Kar Öykü Dergisi, edebiyata sevdalı, öykü yazmaya hevesli tüm kesimleri, hiçbir ayrıma tabi tutmaksızın, eşit biçimde kucaklayarak ülkemiz edebiyat ortamının zenginleşmesine katkı sunmayı hedefliyor.

Kar Öykü Dergisi Beşinci Sayı Basın Bülteni:

Temmuz sayımızı sizlere ulaştırabilmenin sevincini yaşıyoruz. Her bir sayıda, üzerine koyarak devam ediyor yolculuğumuz. Çıktığımız bu uzun ve meşakkatli yolda bizlere her daim destek olan siz okur ve yazarlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu sayımızda da yine birbirinden güzel on beş öyküyle selamlıyoruz sizi.

Röportajlarımız, bu sayıdan itibaren “İçimizden Gelenler” köşemizde sizlerle buluşmaya devam edecek. Köşemizin bu sayısının konukları Sevgili Yazar Sonat Yurtçu ve İthaki Yayınları Editörü Sevgili Devrim Horlu. Yazmaya ve kitap yayımlamaya dair değerli bilgileri bulacağınız iki röportajımızı sakın kaçırmayın!

Bu sayımıza katkı sunan yazarlarımız:

Halil Uzel

Tuğba Poyraz Kemani

Zülal Nimet Demirel

Aydın Kayabaşı

Seçil Erginler

Başar Yılmaz

Nur Hatice Çorumluoğlu

01.08.2022 © Novelius Edebiyat

Bir Cevap Yazın