haciz alpay eglenen

Alpay Eglenen’den Yeni Roman: Haciz

05.03.2023 © Novelius Edebiyat

NOVELİUS EDEBİYAT Alpay Eglenen’in yeni romanı Haciz, şubat 2023 itibariyle Kaos Çocuk Parkı Yayınları‘ndan çıktı. Yazarın, ağustos 2020’de, yeraltı edebiyatı / roman türünde kaleme aldığı ilk kitabı 13 de Kaos Çocuk Parkı etiketiyle yayımlanmıştı.

KAOS ÇOCUK PARKI TANITIM YAZISI:

“Tüm bu yaşananların asıl sorumlusu kim? Kime kızmalı, kimden hesap sormalıyım? Babam, annem kendi hayatlarının kurbanları değiller mi? Ya onların ana babaları? Onlar da kurban sayılmazlar mı? Tüm hatalar daha önce başkaları tarafından yapılan hataların sonuçları değil mi? İlk hatayı kim yaptı? Kim durdurabilir bu domino etkisini? Allah’ım, keşke sana inanabilseydim bir zamanlardaki kadar. En azından sonuçtan bağımsız şu an sorum olmazdı. Eserdin zihnimin içinde, ferahlardım. Ama davranışlarına bağlamsal yaklaşamayacağım kadar kusursuz olduğun söylendi hep. Bu nedenle bir tek sana anlayış gösteremiyorum.”

alpay eglenen

Künye:

Eser: Haciz

Yazar: Alpay EGLENEN

Tür: Yerli Edebiyat, Roman

Yayınevi: Kaos Çocuk Parkı

ISBN: 9786258083361

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13,5 X 21 cm

Sayfa Sayısı: 129

Basım: 2023 Şubat

Yazar Hakkında:

Alpay EGLENEN, 1991 yılında, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mustafa Kemal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirmesinin ardından Gazi Üniversitesi’nde bölümünün devamı olan radyoloji teknikerliğine girip yarıda bıraktı. Aynı anda ilgisinden ötürü kaydolduğu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümü’nü ve ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde aynı bölüm üzerine yüksek lisansını tamamladı. Bu arada bir dönem Kırıkkale Pusula Gazetesi’nde köşe yazıları yayımlandı. Artık tamamen üretmeye odaklanmak için akademik ilerlemeye son verdi. Sanata olan ilgisini hayatının her anında diri tutarak sinema ve yazarlık üzerine kendisini geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor.

05.03.2023 © Novelius Edebiyat

Alpay Eglenen’den Yeni Roman: Haciz” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın